Hakkımızda

AvrupaDiş Kids

AvrupaDİŞ, toplamda 150 ünitede 370 kişilik uzman medikal kadrosuyla hizmet vermektedir. Avrupa Diş, 7 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 4 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve 1 Laboratuar olmak üzere; toplamda 12 sağlık kuruluşuna sahiptir.

Kalite Politikamız

Diş sağlığı merkezi olmanın bilincinden hareketle, Uluslararası Standartlar doğrultusunda, tüm çalışanların katılımına dayanan bir kurum kültürü oluşturmak ve önce insan anlayışını temel felsefemiz olarak kabul ederek , ülke şartlarına uygun,yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, güler yüzle ve hasta haklarını gözeten ağız ve diş sağlığı konusunda profesyonel hizmet vermektir.

 

Misyonumuz

Kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen, konularında uzman çalışanlarımızla, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.

Vizyonumuz

Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Neler Yapıyoruz?

Çocuk Dostu Klinik Nedir?

Çocuk dostu klinik; bünyesinde çocuklara özel uzman hekimler barındıran, çcouklara özel, kendilerini rahat ve huzurlu hissettirecek ortamlara ve oyun alanlarına sahip kliniklerdir.

AvrupaDiş Kids Markası Altında Neler Vadediyoruz?
AvrupaDiş Kids Kliniklerinde Muayene Ücretlimi?

Çocuk Diş Uzmanlığı
Çocuk diş hekimliği, çocukların diş sağlığına özel bir uzmanlık dalıdır.

Sihirli Dokunuşlar
Çocuk ve diş hekimi arasındaki bağın çok küçük yaşlardan itibaren başladığının bilinciyle onlara sevgiyle yaklaşıyoruz.

Alanının En Başarılı Uzmanları
Çocuklarımızın diş sağlığının olumlu yönde ilerleyebilmesi için 6 ayda bir uzman hekim kontrolünü ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Çocuk Dostu Klinikler
20 yıllık bir ağız ve diş sağlığı kurumu olmamız dolayısıyle, çocuklarımızın diş sağlığına özel alanlar geliştiriyoruz.